Gry pralka nie wiruje, nie panikuj!

Pamiętaj, zatem o mocnym odkamienianiu pralki dobrymi środkami, aby nie wystawiać się na kursy związane z wymianą grzałki. Następnie rozkręć zbiornik i usuń przednią część obudowy z fartuchem.

Ta część wymaga regularnego analizowania i w razie konieczności ponownego dokładnego umycia. Awaria łożysk lub amortyzatorów więc godzi w wysoce uniwersalnych awarii pralek.

Zbyt duże pranie w pralce, czyli automatyczne wyważenie prania!

image

Jeśli jednak pamiętasz warunki na miłą rączkę, więc umiesz się podjąć wyzwania. Uprawia się to zbyt pomocą omomierza – prawidłowe wymagania to zalecie między 25 a 35 Ohm. Przyczyną takiego stopnia czynności mogą być średnio wyregulowane nóżki urządzenia.

Gdy w naszym polu domowym jest wyjątkowo twarda woda to jednocześnie może służyć awarią. W tamtym kroku wyciągnij oś bębna, usuń stare łożyska i weź wymiany łożysk w pralce na dzisiejsze. By to zoptymalizować, podzieliliśmy możliwe awarie na trzy grupy.

Pamiętaj także, że jakiś cykl, w momencie jakiego pralka musi poradzić sobie z wybitniejszą, niż zalecana, ilością prania, źle kieruje na jej energia. Podczas prania w złych temperaturach zawartość szuflady, czyli płyn do płukania i proszek do prania mogą pozostać niedokładnie wypłukane i nawiązać zamieszkiwać w zbiorniku. Elektrozawór świadczy o sobie znać zawsze to, gdy pralka nie pobiera wody. Warto od razu sprawdzić szczelność po zamkniętej pracy.

Niepopranie działający lub zablokowany bęben pralki

Problem z pobieraniem płynu do płukania może dotyczyć modeli producentów z wszelkiej półki cenowej. Zaglądasz do łazienki a tutaj niemiła niespodzianka. Ostatnia część wymaga ciągłego badania i w razie konieczności ponownego dokładnego umycia. Bęben, realizując się, przekazuje z siebie przeraźliwe hałasy, i całość pralki hałasuje wysoce niż kiedykolwiek wcześniej?

Możesz spróbować samemu uporać się z awarią swojej pralki. W następującym etapie wyciągnij oś bębna, usuń stare łożyska i dokonaj wymiany łożysk w pralce na tamto. Gdy uważasz, że pralka Indesit nie wypompowuje wody czy pralka Candy nie odprowadza wody to należy zdemontować wąż w końcu jego udrożnienia. Jeśli pralka Beko nie pobiera płynu do płukania, to niezwłocznie wyczyść zbiornik na detergenty.

Przyczyną może stanowić punkt z wypompowaniem wody. Wchodzi się od odkręcania blatu, następnie otwiera się zawiasy przy drzwiach, demontuje zasobnik, zdejmuje obejmę przednią fartucha i wciska kołnierz do materiału. By więc ułatwić, podzieliliśmy możliwe awarie na trzy grupy.

image

Dlaczego pralka nie wiruje podczas prania?

To podstawowa kwestia, którą uczestniczy stwierdzić, gdy zdarzy się nam, iż bęben przestanie się obracać. Choćby to hasło bardziej wiąże się z własnymi sposobami transportu, także pralki są w nie wyposażone. W pozostałym kroku wyciągnij oś bębna, usuń stare łożyska i weź wymiany łożysk w pralce na nowe.

Przyczyną potrafi być motyw z wypompowaniem wody. Uszkodzeniu w pralce może paść praktycznie wszystko – programator, grzałka, elektrozawór.

Po zdobyciu się do zbiornika weź go z pralki i postaw na stabilnym podłożu. Elektrozawór traktuje o sobie znać zawsze to, jak pralka nie pobiera wody.

Robi się to zbytnio pomocą omomierza – prawidłowe określenia to liczb pomiędzy 25 a 35 Ohm. Uśmiech od razu wysiada z osób, kiedy zamiast świeżo wypranego prania trafiasz w łazience swoją pralkę Samsung f1043 z https://admin.over-blog.com/6708845/write/184461035 ustaleniem błędu i wystawia się, iż pralka Samsung nie wiruje. Tutaj są dwie metody – wymiana jedynie silniczka programatora, lub i całej części.